Strona: Wrześniowe spotkanie partnerów TOUCAN / Zakład Zarządzania Przedsiębiorstwem

Wrześniowe spotkanie partnerów TOUCAN

2022-10-03
, red.  Krystyna Kmiotek
Przedstawiciele partnerów TOUCAN podczas spotkania w Atenach, fotografia udostępniona przez J. Stec-Rusiecką
W dniach 28-29 września 2022 r. w Atenach odbyło się drugie spotkanie partnerów w projekcie The future of tOUrism without a CArbon footpriNt. Partnerów  gościła w swojej siedzibie firma ASSERTED KNOWLEDGE. Celem spotkania było podsumowanie postępów prac oraz ustalenie planu na najbliższe miesiące. W projekcie jesteśmy na etapie przygotowania do ewaluacji materiałów szkoleniowych składających się z się z 7 modułów opracowanych przez partnerów. Po zakończeniu oceny wszystkich modułów dokonanej przez przedstawicieli każdego z partnerów, ale także przez partnerów reprezentujących branżę turystyczną współpracujących z nami w ramach grup tematycznych (Working Tematic Group), materiały zostaną poprawione, a następnie będą stanowić treść w aplikacji szkoleniowej.
Plan spotkania projektowego został w pełni zrealizowany, a my mieliśmy okazję porozmawiać ze sobą nie dosyć, że twarzą w twarz, a nie przez Teamsa, to jeszcze we wspaniałych okolicznościach.
Ateny są piękne :)