Strona: Szkolenie z projektów / Zakład Zarządzania Przedsiębiorstwem

Szkolenie z projektów

2023-02-21
, red.  Iwona Oleniuch
Zespół ZZP podczas szkolenia, fot. udostępniona przez CWEP.

Jak najlepiej uczyć się dobrych praktyk w zakresie pisania i wdrażania projektów? Oczywiście na konkretnych, realizowanych przykładach. Dlatego w ramach "tłustego czwartku" połączyliśmy przyjemne z pożytecznym i gościliśmy w Zakładzie Zarządzania Przedsiębiorstwem Joannę Bać, Senior Project Manager ze Stowarzyszenia Centrum Wspierania Przedsiębiorczości (CWEP).

Dziękujemy za podzielenie się cenną wiedzą i doświadczeniem z zakresu pozyskiwania funduszy europejskich i realizacji projektów edukacyjnych.