Strona: Nagrody Rektora Politechniki Rzeszowskiej za osiągnięcia naukowe / Zakład Zarządzania Przedsiębiorstwem

Nagrody Rektora Politechniki Rzeszowskiej za osiągnięcia naukowe

2022-12-07
, red.  Iwona Oleniuch
Dyplomy Nagród Rektora PRz dla pacowników ZZP, fot. Marzena Jankowska-Mihułowicz

Wykaz publikacji indeksowanych na liście MEiN, za które rektor Politechniki Rzeszowskiej przyznał nagrody ich autorom:

(publikacje są wymienione w kolejności alfabetycznej nazwisk pracowników ZZP)

Jankowska-Mihułowicz M. (2021), Corruption in Polish Organizations, European Research Studies Journal 2021, Volume XXIV, Issue 4B, pp. 537-547.

Migała-Warchoł A., Pichla M. (2021), Forecasting the number of cases and deaths from COVID-19, International Enterpreuneurship Review, Vol. 7 (1), pp. 73-82.

Oleniuch I. (2021), Employees' Perception of the Difficulties of Work at Home from the Perspective of their Experience on Remote Working, European Research Studies Journal, Vol. XXIV, Issue 4, pp. 781-796.

Chudy-Laskowska K., Czyżewska M., Jezierska K., Piecuch T. (2021), Entrepreneurial Competencies in Research Based on EntreComp Among Student Youth in Poland, European Research Studies Journal Volume XXIV, Issue 3, pp. 509-522.

Stec-Rusiecka J., Warminska A. (2021), The Impact of the Covid-19 Pandemic on Taking up Socially Responsible Actions, European Research Studies Journal, Volume XXIV, Issue 4B, 788-798.

Ziolkowski, B. (2021), Challenges for Circular Economy Strategies in Polish Enterprises during the Pandemic Crisis, European Research Studies Journal XXIV, Issue 4B, pp. 923–31.

Nagrodę za monografię otrzymała

Migała-Warchoł A. (2021), Modeling of socio-economic development in European Union countries, Oficyna Wydawnicza Politechniki Rzeszowskiej, Rzeszów.

Dziękujemy prof. dr. hab. inż. Piotrowi Koszelnikowi, rektorowi Politechniki Rzeszowskiej, za docenienie naszej pracy!