Strona: Konferencja Naukowa WZ PRz 2023 / Zakład Zarządzania Przedsiębiorstwem

Konferencja Naukowa WZ PRz 2023

2023-09-23
, red.  Marzena Jankowska-Mihułowicz
Grafika przedstawia logo z okazji 30lecia WZ PRz oraz tytuł konferencji zorganizowanej z tej okazji

Autorami badań i prelegentami z Zakładu Zarządzania Przedsiębiorstwem w dniu 22 września 2023 roku byli:

• dr inż. Bożydar Ziółkowski - Politechnika Rzeszowska - temat prezentacji: Trudności w stosowaniu przez przedsiębiorstwa etykiet i deklaracji środowiskowych w czasie pandemii Covid-19,
  • dr Katarzyna Chudy-Laskowska, dr inż. Marzena Jankowska-Mihułowicz, dr hab. Teresa Piecuch, prof. PRz - Politechnika Rzeszowska, dr Oleg Lozynskyi - Lwowski Państwowy Uniwersytet Bezpieczeństwa Życia - temat prezentacji: Korupcja w organizacjach polskich i ukraińskich,
  • dr Jolanta Stec-Rusiecka - Politechnika Rzeszowska - temat prezentacji: Kompetencje liderów projektów niezbędne w nowoczesnej gospodarce.

Konferencja Naukowa nt. Kierunki rozwoju współczesnego zarządzania w nauce i biznesie odbyła się z okazji trzydziestolecia Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej.