Strona: Konferencja Naukowa SZKOŁA LETNIA ZARZĄDZANIA 2023 / Zakład Zarządzania Przedsiębiorstwem

Konferencja Naukowa SZKOŁA LETNIA ZARZĄDZANIA 2023

2023-06-30
, red.  Marzena Jankowska-Mihułowicz
Zdjęcie przedstawia uczestników sesji naukowej podczas dysusji

W sesji  naukowej nt. "Uwarunkowania społeczno-kulturowe jako Game Changers zarządzania organizacjami" uczestniczyła dr hab. Krystyna Kmiotek, prof. PRz z Zakładu Zarządzania Przedsiębiorstwem.

Na zdjęciu widoczni są uczestnicy dyskusji - kolejno od lewej do prawej strony: dr hab. Katarzyna Januszkiewicz, prof. SWPS; dr hab. Tomasz Ingram, prof. UE; dr hab. Katarzynę Gadomska-Lila, prof. US; dr hab. Krystyna Kmiotek, prof. PRz; dr hab. Beata Skowron-Mielnik, prof. UEP oraz prowadząca sesję - dr inż. Sylwia Flaszewska.