Strona: Skutki Covid-19 dla MSP / Zakład Zarządzania Przedsiębiorstwem

Skutki Covid-19 dla MSP

2021-03-26
, red.  Zespół ZZP

Zaproszenie do udziału w badaniach

Szanowni Studenci PRz, zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w przeprowadzeniu badań realizowanych przez Zakład Zarządzania Przedsiębiorstwem PRz. Celem badań jest ocena skutków COVID-19 dla firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw (MSP).

Kwestionariusz badań

Kwestionariusz ma formę elektroniczną, a jego wypełnienie zajmuje ok. 15 minut. Badanie jest anonimowe dla firm, wyniki zostaną wykorzystane wyłącznie w celach naukowych. LINK do kwestionariusza dla właściciela firmy

Studentów, którzy chcą zostać zidentyfikowani, jako osoby pośredniczące w kontakcie między naukowcami i firmami,  prosimy o podanie przedsiębiorcy swojego imienia, nazwiska oraz numeru indeksu, tak by mógł on wpisać te dane do kwestionariusza ankiety.

Badanie potrwa do dnia 30 kwietnia 2021 r.

Dziękujemy wszystkim aktywnym Studentom,
Zespół ZZP